pondelok 17. októbra 2011

Chceme späť našu krajinu!


world revolution

Demonštrácia proti oligarchii, partokracii, korupcii, proti nenásytnosti bánk, developerov a nadnárodných korporácií

15. októbra sa v rámci Medzinárodného akčného dňa zjednotia ľudia na všetkých kontinentoch za zmenu. Od Európy cez Afriku až po Austráliu, od Ameriky po Áziu sa budú ľudia celého sveta domáhať svojich práv a žiadať skutočnú demokraciu. Teraz je ten pravý čas pre nás všetkých zapojiť sa do celosvetového nenásilného protestu. Vládnuca moc pracuje len v prospech nemnohých, ignoruje vôľu väčšiny a všetci za to platíme obrovskú ľudskú a environmentálnu cenu. Táto neznesiteľná situácia sa musí skončiť.

Spoločným hlasom dáme politikom a finančným elitám, ktorým slúžia, najavo, že chceme sami rozhodovať o našej budúcnosti. Nie sme tovar v rukách politikov a bankárov, nereprezentujú nás.

15. októbra sa stretneme v uliciach miest celého sveta, aby sme začali globálnu zmenu, po ktorej túžime. Už nie je dôvod, aby sme svoju nespokojnosť schovávali v obývačkách a kaviarňach. Povedzme im to priamo do očí.

Je čas, aby sme sa zjednotili. Je čas, aby nás počúvali.

Demonštrácia v Bratislave začína o 15:00 na Hviezdoslavovom námestí. Okolo 15:45 bude nasledovať pochod k centrále spoločnosti PENTA (Digital Park) a J&T (River Park).

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára