štvrtok 6. februára 2014

Beseda o povinnom očkovaní v KC Fontána


V diskusii organizovanej Rodinným centrom Macko (Dúbravka, Bratislava) sa stretli odporcovia očkovania s jeho obhajcami.

6.2.2014, Bratislava
MUDr. Katarína Šimovičová (lekárka pre deti a dorast), Ing. Iva Vranská Rojková (predsedkyňa Iniciatívy pre uvodomenie si rizík očkovania), prof. MUDr. Jozef Glasa, CSc., PhD. (vedúci Ústavu medicínskej etiky a bioetiky) a Mgr. Peter Tuharský (člen Iniciatívy pre uvedomenie si rizík očkovania)

8 komentárov:

 1. http://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/ake-neziaduce-ucinky-malo-vase-dieta-po-ockovani/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ake choroby malo vase dieta bez ockovania mate tiez?

   Odstrániť
  2. tu si nájdete odpoveď ;) http://www.youtube.com/watch?v=LFsexb38Yv0

   Odstrániť
  3. neodpovedali ste, co ste tu dali, je typicke markizacke emocne vydieranie za ucelom sledovanosti a bulvaru... ziadne vyjadrenie lekara, len rodicovska intuicia... ja som zaockovany a nic mi neni, myslim, ze je nas takych nespocetne viac, ako tych, ktori maju komplikacie, a u ktorych sa da preukazat, ze ich problemy sposobilo ockovanie... naopak, ked sa neockovalo, nespocetne mnozstvo ludi pomrelo na choroby, ktore uz vdaka ockovaniu takmer nepozname

   Odstrániť
  4. nezdieľam váš názor http://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/ake-neziaduce-ucinky-malo-vase-dieta-po-ockovani/

   Odstrániť
  5. vy len verklikujete a strasite

   Odstrániť
 2. Myslím, že pravdu nemožno vlastniť. Dá sa k nej len s pokorou v slušnej diskusií približovať. Nerozumiem správaniu pána Glasu: Na začiatku sa ospravedlňuje že dostal slovo ako prvý, že predbehol ženu, čo má byť prejav úcty a následne túto ženu – pani Rojkovú neskutočným spôsobom začne urážať, dehonestovať bez logickej argumentácie, dôkazov. Myslím, že by to takto nemalo byť. Tie akademické tituly čo človek dosiahol by mali byť z neho samého vidieť a nemal by sa za ne schovávať a vystupovať takto povýšenecky. Menujeme titulom „etik“ človeka, čo sa verejne správa neeticky a nemorálne. To mi pripomína názov „ministerstvo lásky“ z Orwellovho románu, kde mučili ľudí, alebo „ministerstvo pravdy“ kde sa venovali prepisovaniu kníh a manipulovaniu informácií. Nemyslím, že je správne, že ľudia v dnešnej dobe titulovaný rôznymi titulmi, ktorý majú relatívne len o niečo veľmi málo informácií viac než priemerné obyvateľstvo, vystupujú verejne ako neomylný a všetko – vediaci aj keď tvrdia opak, no každé jedno gesto ich prezrádza.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veľmi výstižná charakteristika.

   Odstrániť