štvrtok 8. mája 2014

Peter Dinuš: Cieľom komunistov by malo byť rozrušiť monopol súkromného vlastníctva


vedecký pracovník SAV, kandidát do EP za KSS

8. 5. 2014, Bratislava

46 komentárov:

 1. no Peter, Ty si dopadol!!! Z bratislavského tajomníka KDH takýto súdruh!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zlé by to bolo naopak, tak ako to spravila prospechárska politická väčšina, však?

   Odstrániť
 2. Nuž birmovka je teraz u komunistov vysoko cenená :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Komunisti sa birmovkami nezaoberajú.
   Ak myslíte Fica, tak prečo nie je v KSS? Vo Vašej hlave ním ale asi ostane.

   Odstrániť
  2. Fico nie je v KSS minimálne z nasledujúcich dôvodov:

   1.) Fico nie je komunista
   2.) KSS má s komunizmom spoločné iba meno

   Odstrániť
 3. Veru, veru súdruh Dinuš - kedysi horlivý kresťanský demokrat a teraz omieľa "drísty" tiež filozofa Lenina. A zaujímavé, že sa pchá práve do Bruselu - do centra kapitalizmu, ktorý tak nenávidí....len je fakt, že s lopatou mu to vôbec nejde....

  OdpovedaťOdstrániť
 4. No ja si Dinuša tiež pamätám - najprv písal o zločinoch komunizmu a teraz komunizmus velebí - ale neprekvapuje ma, že si to namieril do kolísky kapitalizmu - veď tie kapitalistické výhody na celý život sa mu zídu....keď už neuspel ako čelný regionálny líder KDH, aspoň KSS ho prijala na svoju hruď - majú tam málo "tiežintelektuálov" a bez rozmyslu a do vetra tárajúci Dinuš im vylepší image....

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ....veď komunizmus a kresťanstvo majú spoločné základy - takže u Dinuša ide o klasické prezliekanie kabátov - najprv horlivý katolík a teraz ešte horlivejší komouš - takým patrí Brusel - ten to tam roztočí - a dúfam, že ovláda aspoň základy anglického jazyka - má totiž problém zmysluplne sa vyjadriť aj po slovensky ten vychýrený vedecký pracovník SAV

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Dinuš je vskutku vhodný a výhodný kandidát KSS - skončil učňovku - celú mladosť inklinoval k monarchii a velebil Habsburgovcov - ako správny komunista si nahonobil majetočky, po súdružskej kádeháckej protekcii horko - ťažko ale predsa vyštudoval zvláštne je, že nie politológiu, ale akýsi kapitalistický a súkromný odbor a keď neuspel s kariérou kresťanského politika stal sa z neho komunistický samozvaný politológ - v tej SAV-ke tiež zamestnávajú samý odpad...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. prezdradte nam nieco o sebe, cim sa zivite, nebodaj vas platia za vypisovanie somarin po internete ;D

   Odstrániť
  2. Otázka je či ho platia rovnako dobre ako Dinuša v KDHáckej práčke TV COM?

   Odstrániť
 7. Ako študent si pamätám súdruha Dinuša, vtedy ešte pána Dinuša, ktorý horlivo prednášal o zločinoch komunizmu a komunizmus a komunistov považoval za to najhoršie zlo na svete - fistulovým hlasom vrieskal: "Nech nás pán Boh ochraňuje pred návratom komunistov a komunizmom." Pravda to ešte pracoval v práve vznikajúcom UPN a ako horlivý agitátor KDH robil osvetu v ktorej burcoval proti komunistom. Faktom je, že taký "káder" ako je Dinuš si KSS plne zaslúži - veď ako sa hovorí: "Aký išiel - takú našiel". Filcka Dinuš teraz parazituje ako "inteletktuál" na KSS....no pekne....

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mozte uviest rok a skolu, na ktorej ste toto zazili?

   Odstrániť
 8. Chápem, že pravda sa zle počúva a to najmä vedeckému pracovníkovi Dinušovi a členom jeho "intelektuálskych" a "filozofických" kruhoch - osobne si súdruha Dinuša pamätám ako vo svojej rodnej dedinke Vysoká pri Morave upratoval faru, chodil na farské jablká a plienil farskú knižnicu, pobehoval v kostolnej sakristii a leštil tam farské svietniky...vrcholom Dinušovho umenia bolo tvrdenie, že je reinkarnovaný Bach a v našom malebnom kostolíku trápil historický organ. Kvílenie organu po klávesách ktorého behali malé tučné v pote sa kúpajúce Dinušeove prstíky vyvolávalo v mojich spoluobčanoch hororové zážitky až do chvíle kým Dinuš nevymenil farský kostol za zaprdenú kanceláriu KSS, kde jeho ešte stále v pote sa kúpajúce malé tučné prstíky teraz už zvierajú stranícku legitku a Dinuš svojím nič nehovoriacim hláskom neprespevuje latinské chvály na Boha, ale vymenil ich (fakt vďaka Ti Dinouši) za chválu na Lenina (ktorého reinkarnáciou je práve súdruh Dinuš - keď nie Bach, tak aspoň Lenin - veď keď mu už nenapršalo ako slávnemu KDH -kovi - nech mu kvapne aspoň ako lídrovi KSS - taký zlatý dážď eur z Bruselu mu bodne). Súdruh Dinuš Hochštetno a iné obce sú Ti vďačné, že už nepreluduješ v kostole, ale stojíš za pracujúcim - onô však občas by si mohol aj Ty okrem nezmyselného tliachania pokosiť svoju záhradu a iné majetky, ktoré ako pracujúci inteligent tak hojne v Hoštetne a inde vlastníš. Tvoj Fanda.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. zjavne mate istu "zalubu" v panovi dinusovi, noze prezradte, cim sa zivite vy? co ste studovali, kde pracovali, kto vas dnes plati? toto vyryvanie nerobite zadarmo vsakze?

   Odstrániť
  2. Tak tak, voliči by mali nosiť kandidátom svoje vlastné životopisy, aby dokázali že sú hodný, dať im svoj hlas. Nech žije zdravý rozum!

   Tak už nám neotravujte súdruha kandidáta, on sa vám aj tak nemieni zodpovedať...

   Odstrániť
  3. anonymne niekoho okiadzat, to vam ide...

   Odstrániť
 9. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Neverím, že súdruh Dinuš bol v minulosti členom KDH a že ho táto strana aj platila. Ak je to pravda mal by svoje konanie vysvetliť svojim voličom.
  Ján z Lomnice.

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Životopis

  PhDr. Peter DINUŠ, PhD

  1995 – 1996 – pracovník aparátu Kresťanskodemokratického hnutia

  http://www.upv.sav.sk/index.php?ID=92

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. 1996 – 1998 – pracovník TV Com spol. s r. o.

   Čo je "TV Com spol. s r. o."?

   Firma TV COM financujúca okresných a krajských tajomníkov KDH vraj získala v roku 1996 približne 30 miliónov korún od spoločnosti Siemens za spoluprácu na oprave verejného osvetlenia v Bratislave.
   (...)
   V roku 1996 vypísal bratislavský magistrát verejnú súťaž na rekonštrukciu, modernizáciu a údržbu verejného osvetlenia v hlavnom meste. Dvadsaťročný kontrakt v celkovej hodnote 1,9 miliardy korún získal v októbri toho istého roku Siemens podľa Kresánka preto, že "mesto sa rozhodlo zveriť osvetlenie Bratislavy spoľahlivému partnerovi".
   (...)
   V. Palko existenciu tejto zmluvy, o ktorej podľa vlastných slov počul prvýkrát, nepoprel a potvrdil platenie funkcionárov KDH z prostriedkov firmy TV COM. "Nie je na tom nič nelegálne ani nemorálne a umožnilo to KDH prežiť," povedal. Okrem toho potvrdil, že sa nezaujímal o to, odkiaľ firma TV COM berie peniaze na financovanie kresťanských demokratov.

   http://www.sme.sk/c/2208964/siemens-vraj-cez-tv-com-financoval-kdh.html

   Odstrániť
  2. vy ste normalne investigativec! a co tym chcete povedat? okradol niekoho? nemoze byt komunista? kto ste, ze tu kadrujete?

   Odstrániť
  3. Ja som volič, ty paródia na komunistu.

   Odstrániť
  4. Nekádrujte nám našich súdruhov, sú z toho nervózny :)))

   Odstrániť
  5. nervozny ste zrejme vy, ze si slabo plnite ulohu

   Odstrániť
  6. Súdruh Dinuš sa stal obeťou veľkého židovského sprisahania, ktoré zašlo až tak ďaleko, že si dovolilo verejne citovať z Dinušovho oficiálneho životopisu.

   Odstrániť
  7. ako ho to diskredituje?

   Odstrániť
  8. To že si slabo plnia úlohu?

   Odstrániť
 13. Ja som volič, ty paródia na komunistu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Parafrázujúc radošinské naivné divadlo, ja som volič a do je vác :)))

   Odstrániť
 14. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Vážený anonym,
  Vaše komentáre považujem za prejav chorobnej zlomyselnosti až nenávisti. Prekvapuje ma, že sa s najväčšou pravdepodobnosťou hlásite ku kresťanstvu. Keby ste aspoň mali odvahu zverejniť Vašu totožnosť. Ale nemáte. Ani sa Vám nečudujem, keď píšete výmysly o nahonobení si "majetočkov" (starý rodičovský dom v radovej zástavbe), vyštudovaní "akéhosi kapitalistického a súkromného" odboru vďaka "súdružsko kádeháckej protekcii" (národopis, história, filozofia), o neúspešnej kariére kresťanského politika (v 90. rokoch som bol zamestnancom aparátu KDH), "vrieskaní Nech nás pán Boh ochraňuje pred návratom komunistov a komunizmu", práci v "práve vznikajúcom ÚPN", "leštení farských svietnikov", tvrdení, že som "reinkarnovaný Bach", o "zaprdenej kancelárii KSS", "straníckej legitke" a pod. Na jednej strane mám "vrieskať" a na strane druhej mať "nič nehovoriaci hlások". Nikdy by som sa neznížil na Vašu úroveň, nenadával Vám do "filcky" alebo "odpadu". Je to Váš charakter. Znevažovanie iného človeka je asi Vašim koníčkom. Zverejnite Vašu totožnosť a môžeme sa o tom, čo Vy nazývate "pravdou", porozprávať.
  Vážený anonym,
  človek, ktorý prezlieka kabáty, tak činí s úmyslom získať spoločenské výhody. To sa ma však rozhodne netýka. Práve naopak.

  Peter Dinuš

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A to ste na tom kádeháckom parapete okná umýval?

   Odstrániť
  2. Venujete sa tu taľafatkám o svietnikoch, ale aby ste priamo odpovedali na dôležité otázky, to nie.
   Boli ste členom KDH? Boli ste tajomníkom KDH? Boli ste ako tajomník KDH platený firmou tv com? Aká bola vaša oficiálna pozícia vo firme tv com?

   Dosť slabé na kandidáta do európskeho parlamentu.

   Odstrániť
  3. Pán Dinuš, Vy rozhodne nepatríte medzi ľudí, ktorí niečo dokázali vlastnými silami. Stavebnú učňovku ste skončili len vďaka konexiám Vašej rodiny a VŠ ste horko - ťažko skončili na tretí pokus. Aj Vaše zamestnanie v politickom aparáte ste získali len a len vďaka konexiám s pohlavármi tejto strany. Podobne to bolo vo vznikajúcom UPN, ktorého vznik vo veľkej miere presadili vtedajší politici KDH. Naozaj o "dušu spasenú" ste hájili ich politické i majetkové záujmy - tak ako Vám to vtedy vyhovovalo. Ako kandidát do EÚ by ste mali plynule ovládať aspoň anglický a nemecký jazyk, ale obávam sa, že v akomkoľvek cudzom jazyku zo seba nevysúkate žiadnu plynulú vetu. Na rozdiel od iných kandidátov do EU - Vy ste pre Slovensko okrem mlátenia prázdnej slamy vonkoncom nič neurobili. Vyrovnali ste sa snáď len s Vašou minulosťou a to tak, že teraz zatĺkate všetko čo bolo pred pár rokmi. Mimochodom poistili ste sa ako vzorný komunista ste mali aj katolícky sobáš a doteraz ste z rímsko - katolíckej cirkvi nevystúpili (veď načo, možno si to ešte rozmyslíte) a o pár rokov budete zase pre zmenu kandidovať v dákej pravičiarskej kresťanskej strane. Pán Dinuš, Vy ste hanbou všetkých poctivých a spravodlivých komunistov.

   Odstrániť
  4. Akosi ste zabudli vo Vašich svedectvách nemajetnosti svojim voličom pripomenúť, že ste dedičom prosperujúceho pohrebníctva, kam mimochodom smeruje aj KSS pod Vaším vedením, a samozrejme, že ste opomenuli ešte vlastníctvo luxusného domu, bytu, chaty, chalupy, motorové vozidlo a iné nemajetnosti. Pán Dinuš, je skutočne obdivuhodné ako chladnokrvne klamete do oči Vašim voličom ohľadne Vašej nemajetnosti a žiaľ, takto chladnokrvne im klamete aj o Vašich "nezištných" politických pohnútkach v EU. Skutoční nositelia ideí komunizmu sa za Vás musia hanbiť! Vy pre ľudí práce nikdy nič neurobíte - tak ako ste nič neurobili pre ľudí práce doteraz - je to len slovná ekviblistika z Vaších úst a omieľanie nič hovoriacich fráz, ktorým ani Vy sám nerozumiete. Niekto Vás nazval "filckou" a mal žiaľ pravdu - ste cudzopasník a parazit na tele ľudí práce. Ako parazit ste si žil doteraz a mienite tak robiť aj naďalej, ale vo veľkom - za eurá z Bruselu.

   Odstrániť
 17. Tak si to zhrňme. Bratislavský magistrát ovládaný KDH podpíše s firmou Siemens 20 ročný kontrakt za 1,9 miliardy korún. Firma Siemens dá 30 miliónov korún firme TV COM, ktorú vlastní pokladník KDH. TV COM potom z týchto peňazí platí tajomníkov KDH ktorých vedie ako svojich zamenstancov. A kruh sa uzatvára.

  A jeden birmovný komunista na tejto schéme participoval a podľa miestnych komunistov je to všetko v poriadku...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ako konkretne to petra dinusa diskredituje ako komunistu? to nemohol pracovat studiom "zlocinov komunizmu", ktore z neho, ako otvorene hovori spravilo komunistu? obohacoval sa nelegalne? kradol? ma velke majetky? ale prosim podlozte to konkretnymi dokazmi a nie anonymnym ociernovanim, vdaka

   Odstrániť
  2. Súdruh súdruha nezradí, aj keby to bol podvodník, zlodej a klamár. Ale aspoň vieme ako to chodí v komunistickej strane.

   Odstrániť
  3. tak pozor! chcete tvrdit, ze peter dinus je podvodnik, zlodej a klamar?!

   Odstrániť
  4. Nechaj tak, už vieme, kto je ten "anonym".

   Odstrániť
  5. Do gulagu s ním :)))

   Odstrániť
 18. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Vážený anonym,
  máte strach zverejniť Vašu totožnosť. Neviem ako by ste totiž mohli doložiť Vaše tvrdenia z ktorých najzávažnejšie je obvinenie z klamstva. Nie som dedičom pohrebníctva, nie som vlastníkom luxusných nehnuteľností, vlastním staršie auto Škoda Felícia. Neskončil som strednú školu vďaka "konexiám rodiny", VŠ som "horko-ťažko" neskončil na tretí pokus, do aparátu KDH som nebol prijatý vďaka "konexiám s pohlavármi tejto strany", nikdy som nepracoval v ÚPN... A nič "nezatĺkam". Nemám k tomu dôvod. Zatĺkate a klamete Vy. Je to však Váš problém.
  P. Dinuš

  OdpovedaťOdstrániť