utorok 6. mája 2014

Stanislav Pirošík: Jednota je náš jediný prostriedok...predseda VZDOR - strany práce, Správy a komentáre RTVS, 6. 5. 2014
zdroj: RTVS

10 komentárov:

 1. Ďakujem, dobre som sa pobavil. Keď už to občas aj vyzeralo že sa Pirošík dostáva k nejakej racionálnej myšlienke, tak to hneď zabalil do dajakého úderníckeho hesla alebo frázy.
  Udalosti vo svete interpretuje len ako možnosť sa proti nim vyčleniť. Taký doľava sčesaný Sulík. Aj myšlienka zašiť sa do európskeho parlamentu napadla oboch. Veru, bruselské peniaze nesmrdia.

  To sa mal Pirošík spojiť s Kotlebovcami, by ušetrili na spoločnej kadidátke. Obaja chcú zrušiť EU, aj v otázke "neprispôsobivých" majú pár prienikov. Akurát že Pirošík vidí fašistov v Kyive a Mariánove fašistické srdiečko to naopak ťaha k Vladimírovi Vladimirovičovi až do ďalekej Moskvy. Pirošík určite nebude namietať, že Marián si svojich pozná lepšie.

  Ešte by ma dosť zaujímalo, že na ktorej filozofickej fakulte sa študuje ten odbor izolatér :)))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sme radi, že vás video zaujalo, kde sa zašívate vy, ak smieme vedieť?

   Odstrániť
  2. Pirošík a prečo nepoužívaš na zozname kandidátov svoj akademický titul. Kazí ti to tvoj "robotnícky pôvod", že sa takto hanbíš za svoje dosiahnuté vzdelanie?

   Odstrániť
  3. No nie je to milé, hneď po skončení vysokej školy rovno do predsedníctva strany práce :o)

   Odstrániť
 2. Nech sa páči, kludne sa bavte dalej či už zchuti alebo nasilu, my ideme dalej. Stano práveže pomenoval jeden jediný a základný problém súčasného zriadenia a neustále pripomínal, že bez jeho zmeny nebude skutočne reálna možnosť na zlepšenie situácie. Niekto za "reálne" riešenia zrejme považuje nekonečné filozofovanie o korupcii, hodnotách a 100-krát otrepané frázy politikov. Keď niekto pomenuje koreň problému, už je to "neracionálne".

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pirošík nepomenoval ani hovno.

   Odstrániť
  2. Pirošík je jediný ktorý verejne pomenoval pravdu, samozrejme nie každému sa hodí pravda do kšeftu ale čo je PRAVDA nie je LOŽ. Nie je vôbec sa čomu diviť, že sa nájde vysoké percento odmietania a pošlapania jeho (nášho) názoru v tejto nanútenej konzumnej spoločnosti, kde média určujú čo je pravda a čo nie, a pre lenivých nerozmyšlajúcich je pohodlne prijať distribuovaný názor médii . S pozdravom Vladimír Predný

   Odstrániť
 3. Otázka [redaktorka]: Pán Pirošík vníma európska únia z vášho pohľadu dostatočne tie kritické hlasy ktoré sa ozývajú?
  Odpoveď [Pirošík]: To nedokážem nijak posúdiť.

  Toto sa naozaj dá ťažko prekonať. Tomu dokáže konkurovať už len ďalší búrač európskej únie a kandidát na poslanca európskeho parlamentu Richard Sulík a jeho cirkusové číslo s Luciou Nicholson. Tá sa nechala totiž počuť že je potrebné znížiť počet euroúradnikov a keď sa jej konkrétne opýtali že úradnikov na akých pozíciach to treba zrušiť, tak zostala len mlčky stáť.

  https://www.youtube.com/watch?v=D53XsifMgco

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Menej Európskej únie, menej štátu! Voľte Vzdor užitočného idiota.

  OdpovedaťOdstrániť