pondelok 22. septembra 2014

Vojnoví štváči v akcii

Islamský fanatizmus bol splodený západným, kresťanským fanatizmom.

Súvisiace:
1) George Bush: "Boh mi povedal, aby som ukončil tyraniu v Iraku."
2) Kresťania v Iraku skončili. Nie kvôli Islamskému štátu
3) Kresťanstvo v Iraku.

17 komentárov:

 1. Bush nie je a ani nikdy nebol kresťan. Celé je to iba hra na prilákanie voličov. Ako aj na slovensku kde boha spomínali Fico, najma Slota a samozrejme KDH.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Priatelu, tie veci povedal v sukromnom rozhovore, tak neviem koho by tym nalakaval. Podstatne ale nie je ani tak to, co je, ale samotne nabozenstvo funguje ako dobry oblbovak. Ak nieco cirkev povie, ludia maju tendenciu sa toho este aj dnes nekriticky drzat. A este maju tu drzost sa pritom vyvysovat na druhych. Fajn, ze pomaha ludom v tazkych chvilach, ale casto za cenu vzdania sa samostatneho myslenia.

   Odstrániť
  2. náboženstvo a cirkev sú dve rozličné veci. ty oblbovák

   Odstrániť
  3. V poriadku, ale nehovorí cirkev v mene náboženstva? V médiách, politike a kostoloch predostiera svoje výklady. Kde je to čisté náboženstvo a aký má vplyv? Budem rád, ak ma presvedčíte o opaku.

   Odstrániť
 2. Preco do toho zatahujete krestanov? ved Bush neidentifikoval toho Boha ako krestanskeho, kludne to mohol byt Boh zidov alebo moslimov.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bush bol predstaviteľom amerického (neo)konzervativizmu, kt. je založený na kresťanskom náboženstve. Jednou zo slovenských variant je Slovenská demokratická a kresťanská únia (SDKÚ) s Mikim Dzurindom, ktorý sa tlačil Bushovi do zadku a spolu s ním nás zaviedol do vojen v Iraku a Juhoslávii.

   Odstrániť
  2. :D ajPietruchová je kresťanka... Rovnako,ako je Stalin ateista :D Nuž chlapci, závidím vám váš ružovo čiernobiely svet ...hehe

   Odstrániť
 3. Tak neviem čo teraz cirkev hovorí, nechodím na ich web stránky, ja som len napísal, že Bush nie je a nikdy nebol kresťan.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to mala byt reakcia na druhého zhora

   Odstrániť
 4. Citujem: Islamský fanatizmus bol splodený západným, kresťanským fanatizmom.

  Veď tá veta je blbosť! Kto jej jej autorom?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a co je na tom "blbost" ?..militantne hnutie islamskeho statu je vysledkom zamernej destabilizacie Blizkeho vychodu (Irak, Syria, Lybia..) v minulych rokoch ludmi-veriacimi krestanmi (konzervativnou klikou v americkej politike/biznise), ktori sa velmi casto pri svojich militantnych geopolitickych a ekonomickych "misiach" odvolavaju na krestanskeho Boha..uz to vyssie naznacil aj diskuter "Anonymny" 22. septembra 2014 18:09

   Odstrániť
  2. Dúfam, že so sexuálnou orientáciou nemáte také problémy ako s orientáciou v čase.Kedy vznikol islam a kedy kresťanstvo? :)))

   Odstrániť
  3. Ste zle zabočili. Nevadí, spiatočku a nazad. Treba viac čítať a menej si domýšľať. Bush povedal, že pri útoku na Irak a Afganistan bol na misii od Boha (1. odkaz vedľa obrázka, hoďte si to do Google translate). Možno vám to nesedí, ale je to znak náboženského fundamentalizmu, presne tak, ako akékoľvek násilie v mene akéhokoľvek Boha. Fundamentalizmus sa nevzťahuje len na islam, aj keď by ste si to zrejme priali.

   Fundamentalizmus je keď vám viera zatemní myseľ. Asi tak, ako keď ste čítali tento príspevok a nevedeli ho vstrebať.
   To samozrejme neznamená, že sa viera vylučuje s otvorenou mysľou. Tak sa snažte nebyť zaslepení a byť pozornejší "oponent".

   Odstrániť
  4. Citujem Vás: Fundamentalizmus je keď vám viera zatemní myseľ.
   Je zjavné, že nepoznáte význam a pôvod slova fundamentalizmus.Inak by ste ho nepoužívali :)
   Vykrikovať, že koná v mene Boha, môže ktokoľvek a dokonca aj ateista. No ak nie ste povrchný človek, tak potom budete rozlišovať medzi rétorikou určenou davu a kultivovaným prejavom určeným pozornému uchu.

   Odstrániť
  5. Človeče, si taký tvrdohlavý... Takže aj islamskí fundam. to hovoria len pre davy, ale v skutočnosti neveria, čo? Máš zatiahnuté rolety?

   Odstrániť
  6. https://www.youtube.com/watch?v=IafWePD1DVw

   Odstrániť
  7. V čo veria islamskí militanti?

   Odstrániť