štvrtok 30. októbra 2014

Budovanie triednej solidarity


Seminár organizovaný VZDOR - stranou práce, 18. 10. 2014, Martin, viac na vzdor.org

2 komentáre:

 1. vdaka za video a prednasku..inac je zaujimave ako sa da politicko-ekonom. historia, sucasnost a jej podstata povedat a zhrnut par grafmi..avsak som znacne skepticky voci obrode Slovenska sucasnou ci tou nadchadzajucou mladou generaciou..kazdodenna masivna medialna propaganda za 25r urobila svoje..jej dosledkom okrem ineho su dnes take paranormalne ukazy, ako napr. ze ten isty mladik ma v od-Like-ovanych odkazoch na FB web Anjela Kisku aj strany Vzdor..inej sarmantnej prislusnicke mladej generacie sa paci portal jetotak.sk a newSme Projekt N zaroven..neuveritelne aky husty gulas maju (aj kvazi vzdelani mladi ludia) dnes v hlavach..aj vzhladom na to si myslim, ze tak ako v minulosti sa ziadne vyrazne dejinne vnutorne zmeny na Svk neodohrali bez vonkajsich impulzov a privalovej vlny v ramci sirsieho europ./global. kontextu, obavam sa, ze to nebude inac ani v buducnosti..ale rad by som sa mylil

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ľudí sa nezastávaj. Tí si sami môžu za to, že nevedia prísť k voľbách a riadne voliť. Pritom nič iné nemusia spraviť. Iba hodiť tú obálku do krabice. A ani to nedokážu. Pritom veľa z nich už dávno videla alebo sa na nete stretla napr. so stranou Vzdor. Komu neni rady, tomu neni pomoci.
   Ale máš pravdu, veľa mladých aj VŠ študentov sú v politike tak dezorientovaní, že je to až do plaču. Ako tam Vitkovič povedal , že ľudia označujú smer ako socialistiv resp ľavicu. To hovorí za všetko.

   Odstrániť