streda 12. novembra 2014

IVO: Dvadsaťpäť rokov od Nežnej revolúcie očami občanov Slovenskej republiky a Českej republiky


12. 11. 2014, Open Gallery, Bratislava, Oľga Gyárfášová, Paulína Tabery a Zora Bútorová, viac: ivo.sk

8 komentárov:

 1. Predpokladam, ze toto video ste sem dali ako recesiu. Ani na to nejdem klikat. Po 2 desatrociach brusenia mojich nervovych zakonceni vsadepritomnym žvatlaním takychto pregrciavacov stacilo. Uz nemam na nich chut ani v rámci žartu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ideológia antikomunizmu má dobré výsledky. Peniaze na propagandu neboli minuté zbytočne!
   Len ktovie, čo to ten antikomunizmus vlastne reálne je... PT

   Odstrániť
  2. Naše médiá budú o tomto prieskume informovať, väčšinov vyberú len sexi záver, že to stálo za to, my štandardne ponúkame nezostrihaný záznam,z ktorého sa dá kde- čo vyčítať aj s pár doplňujúcimi otázkami na záver..

   Odstrániť
  3. najlepšie je sa vyjadrovať k niečomu, čo nepoznáme, však súdruhovia?

   Odstrániť
 2. marián vitkovič12. novembra 2014, 17:18

  ... priatelia, oceňujem váš zmysel pre humor ... takže naše nespláchnuteľné inštitucionalizované " sociologické celebrity " nás zase " poučia a ukľudnia " že napriek všetkému , je to na " správnej ceste " .... Hm , a na pomoc im dokonca prišla i slovutná p./sl. Tabery zo " slávneho " českého CVVM ktorý toť pred cca 2 dňami nameral " podľa volebného modelu " pre ANO p. Babiša v čR 35 % preferencie ... hmhm, že nech pozdraví " slovutného pána šéfa " akože prevelice " nezávislého " - odpalovačom českých , moravských a slezských horníkú etc . Z. Bakalom - financovaného Respektu s našim " mémovým disidentom - antiskupinkárom " M. šimečkom .... hmhmhmn, ... očakávam v blízkej budúcnosti i priame preberanie aktuálnych " sociálno- demokratických ukľudňujúcich a vzdelávacích " komentátorských pínd/ plkov Javurka , Slížovej etc. z " Pravdy " ... biodiverzita " reformno- transformačno- integračno- reštrukturalizačných pregrciavačov " - náš svetlý vzor ! ... bude to v porovnaní s placebo - pokecmi Blahu , Chmelára and comp. síce trocha menej " inteľektuaľne " ... ale , v pohode , toto už drbne tak či tak , už to neprekamuflujú - strach " tam hore " sa dá krájať , bez srandy . S pozdravom .

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Toto sa nedá počúvať. Prečo mne nikdy nikto nevolal na mobil za žiadny politický prieskum ? Jediní mi volajú z poštovej banky za nejakú študentskú pôžičku podľa toho či mi v tom mesiaci prišla výplata alebo nie.
  Inak neviem odkiaľ majú tie hodnotenia, lebo v diskusiách na nete jednoznačne prevládajú negatívne reakcie na vývoj po 89. len prečo sa to nevie prejaviť vo voľbách ? Len ako podchytiť túto nespokojnosť ? Ľudia sa nedokážu orientovať v politike, zatial vždy naleteli. Aká je istota, že v 2016 naletia zase ? Lebo ak áno, zase sú 4 roky fuč. A potom zase a zase.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Badiou hovorí, že v parlamentarizme nie je pravda a od volieb nemožno očakávať zmenu. Po celom svete je sociálna demokracia sklamaním. Bill Maher vtipne hovorí o voľbe medzi ústavom pre duševne chorých (republikánmi) a Demokratmi, kde "D" znamená disappointment. Organizácia hnutia musí ísť inými cestami. PT

   Odstrániť
  2. Áno, ale voľby sú jednoznačne prvý predpoklad. Ak neprídu ľudia k voľbám, kde môžu aj tí bojazliví a hanbliví, večne schovaní vhodiť tú obálku, tak ako ich potom vyhnať do ulíc ?

   Odstrániť