sobota 7. novembra 2015

Dláždime cestu fašizmuBratislava, september 2015, zdroj: RafaVideoart

2 komentáre:

  1. Fašistickým stranám prišla táto imigrantská kríza úplne vhod, až sa tomu veriť nechce. Nemajú takmer žiadny ekonomický program, nemajú čo ponúknuť, viac ako polovica z nich má na riti hákový kríž alebo 88 a hrajú to na starých slovákov, štúra, boha, svätopluka... Snaď nebudú slováci tak hlúpi a neskočia na to. Ja som ale pokojný a myslím si, že im to stačiť nebude. Na slovensku vyhrávajú klasické ,,chlebové" témy a títo trtkovia nemajú ani rétoriku a rozum, aby tu zásadne menili politiku.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. toto sú len krikľúni. nie sú nebezpeční. len ak by sa dostali k takej moci, že by sa k nim pridali aj ortodoxní ľudáci. sú to len idealisti.
    skutoční fašisti sú iní. vyrastal som v takom prostredí a dobre ich poznám. vyrastal som medzi takými, ktorí osobne vyvážali židov a arizovali. ich potomkovia dodnes ťažia z toho naarizovaného. kotlebovci sú len frustrovaní jedinci. títo skutoční fašisti sú momentálne v smere, kdh, boli aj v kss a sns je ich plná. im nejde ani o samotnú fašistickú ideológiu, ale o to nahrabať si na úkor iných aj keď pritom porušujú ich ľudské práva. dokonca smer, ktorý si hovorí ľavicová strana financuje kampaň svojmu budúcemu koaličnému partnerovi sns, pričom sns má za úlohu prebrať volebnú agendu kotlebovi a odobrať mu voličov. zodpovedajú tomu ich percentá v prieskumoch, aj zastúpenie kandidátov v posledných komunálkach. kotleba zatiaľ nie je ekonomicky prepojený na podnikateľské a investorské záujmové skupiny a je relatívne dosť "čistý". preto jeho ideológia nemôže zvíťaziť, nakoľko skutočný fašizmus to ekonomické prepojenie potrebuje. a to sa môže nazývať aj inými menami.
    tí, ktorí vás budú ohrozovať a prídu vás zabiť, vôbec nebudú vyzerať ako tí vyholení primitívi vo videu. budú to slušní pánkovia kravaťáci a na ich strane bude zákon a polícia. to je skutočný fašizmus. a ten kvitne.

    OdpovedaťOdstrániť