utorok 12. marca 2019

Ale Čaputová sa nemá stať prezidentkou

KONŠTANTÍN ŠPIRKO | Nezávislí

Konšpirácia na tento týždeň

Kampaň Čaputovej je v skutočnosti zameraná na to, aby sa stala líderkou Progresívneho Slovenska (PS) potom, čo sa ukázalo, že jej súčasný šéf Ivan Štefunko nemá dostatočne dobrý kádrový profil u potenciálnych voličov PS kvôli jeho minulosti v mladej SDĽ a coming-outu o volení SMERu.

Bolo to síce nákladné, s prestrelenými číslami v prieskumoch, ale sponzorom PS ide o prevzatie legislatívnej moci, nie o ďalšieho Kisku. Prezidentom sa má stať slovenský Trump - Štefan Harabin, ktorý bude len ďalším motívom, ako mobilizovať voličov Slušného Slovenska v parlamentných voľbách.

Robí pre to všetko aj súčasný ešte prezident Kiska, ktorý Čaputovej uštedril "bozk smrti" ako kandidát na 12 rokov za mrežami, ktorým ohrdlo PS s Čaputovou na čele, keď sa de facto vyjadrila, že by mal z politiky odísť. Vycapením profilovej fotky s podporou pre Čaputovú na Facebooku jej ako političke, ktorá má predstavovať čistotu a čestnosť zasadil poslednú ranu.

Keď k tomu pripočítame veriacich, ktorí neprekusnú potraty a homosexuálov, otvorených fašistov a vlastne všetkých mimo hipsterskej komunity, nemôže to dopadnúť inak ako víťazstvom Harabina, ktorý poslúži ako slamený panák, aby vládu nakoniec prebrala súčasná opozícia na čele s PS a Johankou z Esetu. Tá síce bude porazená Štefanom I. Ohyzdným v bitke pod hradným vŕškom, no po období, v ktorom bude pokračovať ficovláda podporovaná zlým čarodejom slabikujúcim z hradu temné zaklínadlá sa vráti na čele zjednoteného vojska obyčajných elfov a nezávislých čarodejov, brblavých trpaslíkov, konzervatívnych hobitov, pavúkov križiakov, a ďalších obyvateľov Stredozeme a definitívne nahradí Fica ako vládcu Mordoru.

Toto sú Slovenské Hry o tróny, v ktorých hlavu štátu nevolíte vy.

Alebo pôjdu podľa iného scenára. Napríklad k filmu Kandidát a žolíkom Kotlebom v rukáve.

2 komentáre:

  1. ... ako kandidát na prezidenta na 12 rokov za mrežami
    ... ako kandidát na 12 rokov za mrežami

    či?

    OdpovedaťOdstrániť